Kto sme a čo robíme

Chcete získať nadhľad ? Potom ste na správnom mieste!
Vytvoríme pre vás netradičné zábery na krajinu, okolitú prírodu, objekt či udalosť z vtáčej perspektívy.

Naša firma sa špecializuje na zhotovovanie profesionálnych leteckých foto a video záznamov, mapovanie terénu, objektov a inšpekčné práce vo
výškach s pomocou diaľkovo riadeného dronu, ako aj kompletné postprodukčné služby.
DJI Mavic 2 Pro in flight. DJI Mavic 2 Pro one of the most portable drones in the market, with Hasselblad camera. 21.03.2019 Rostov-on-Don, Russia

LETECKÉ PRÁCE Z DRONUPre jednotlivcov
aj veľké firmy.

Letecké zábery z dronu je možné využiť v rôznych odvetviach, napríklad v reklamných či realitných agentúrach, pri dokumentácii výstavby či inšpekčných prácach vo výške. S dronom vám natočíme tiež svadbu, preteky či inú udalosť.
ČO JE TO DRON ?
Dron (UAV) je bezpilotné lietadlo ovládané na diaľku. Na naše účely využívame profesionálne drony vybavené kamerou, ktorá nasníma fotografie či video záznam v 4K kvalite (4x viac pixelov ako Full HD) takže uvidíte aj ten najmenší detail.
VLASTNÍME LICENCIU
Sme licencovaný dopravným úradom SR, naše drony sú poistené a na všetky práce máme vopred vydané povolenie.
PROZÁKAZNÍCKY PRÍSTUP
Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami. Vieme, že každý projekt má svoje špecifiká a preto sa snažíme individuálne prispôsobiť požiadvkám zákazníka a jeho potrebám tak, aby bol výsledok maximálne uspokojivý.
SME RÝCHLY
Ráno nám zavoláte, na obed lietame a večer máte surové zábery či fotografie u vás. Aj takto expresne vieme pracovať. Samozrejme je vždy lepšie všetko naplánovať pár dní vopred či lietanie prispôsobiť počasiu, alebo vybaviť potrebné povolenia (pre určité oblasti). Ozvite sa nám a radi vám poskytneme konzultáciu či obhliadku miesta.

Čo Vám vieme ponúknuť ?

Oblasti v ktorých najčastejšie realizujeme letecké práce
LETECKÉ FOTO A VIDEO
Detailné 4K foto a video zábery zo vzduchu na svadby, koncerty, športové podujatia či akúkoľvek inú udalosť očaria každého.
REALITY A ARCHITEKTÚRA
Zmapovanie stavby či pozemku z výšky, poskytne zákazníkovi netradičný a celistvý pohľad na nehnuteľnosť
a jej okolie.
MAPOVANIE A 3D MODELY
Meranie plochy, vyhotovenie trojrozmerného modelu terénu, alebo objektu v súradnicovom systéme môže poslúžiť na rôzne účely.
INŠPEČNÉ, DOKUMENTAČNÉ A ZÁCHRANÁRSKE PRÁCE
Kontrola strojov a zariadení vo výškach, dokumentovanie škôd spôsobených požiarmi alebo povodňami, či pátranie v ťažko dostupnom teréne.

Náš tímS nami ste v rukách profesionálov

https://dronmedia.sk/wp-content/uploads/2023/03/pilot-lubos-web-1-320x320.jpg

PILOT DRONU, GRAFIKBc. Ľuboš Kravec

Licencovaný pilot UAV s bohatými skúsenosťami s pilotovaním dronov a ďalšími skúsenosťami z oblasti športového letectva – pilot a inštruktor paraglidingu, do jeho pôsobností patrí aj grafika a postprodukcia
https://dronmedia.sk/wp-content/uploads/2023/03/pilot-maros-web-1-320x320.jpg

PILOT DRONUBc. Maroš Kravec

Profesionálny pilot dronu s licenciou, dlhoročný letecký modelár a paraglidista